Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Діафані до Іракліона з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Діафані - Іракліон. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Діафані до Іракліона простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Діафані - Іракліон і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Діафані - Іракліон

  • Anek Lines
    2 поромів щотижня з Діафані до Іракліона (9г 40хв)

Путівник по Діафані

Діафані - це невелике приморське село в Греції, частина островів Додеканес в Егейському морі. Будівництво нового порту Діафані було завершено в 1995 році, що дало доступ великим пасажирським та автомобільним поромам.

Путівник по Іракліон

Іракліон є найбільшим містом і столицею острова Кріт у Греції. Іракліон є важливим поромним портом, який розташований в центрі міста на північно-східному узбережжі Криту, так що сюди можна легко дістатися на машині або громадському транспорті. Порт має широкий спектр послуг для пасажирів, а також ресторани і магазини в декількох хвилинах ходьби.

Знайдіть альтернативу для переправи Діафані - Іракліон