Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Діафані до Халкі з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Діафані - Халкі з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Діафані до Халкі. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Діафані - Халкі, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Діафані - Халкі, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Діафані - Халкі

  • Anek Lines
    3 поромів щотижня з Діафані до Халкі (2г 10хв)

Путівник по Діафані

Діафані - це невелике приморське село в Греції, частина островів Додеканес в Егейському морі. Будівництво нового порту Діафані було завершено в 1995 році, що дало доступ великим пасажирським та автомобільним поромам.

Путівник по Халкі

Халки є частиною островів Додеканес і знаходиться приблизно в 6.5 км на захід від Родосу. Єдине село на Халки побудовано навколо порту, так що всі зручності знаходяться в межах легкого доступу, а порт має регулярне поромне сполучення на інші острови Додеканес. Маленький острів можна повністю пройти пішки, тут немає транспортних засобів, що дає ідеальну спокійну атмосферу для відпочинку.

Знайдіть альтернативу для переправи Діафані - Халкі