Знайдіть поромні маршрути до Данії на веб-сайті Ferries.com.ua

Використовуючи сайт Ferries.com.ua Ви зможете знайти поромні маршрути до Данії з усіма провідними поромними компаніями. Ми також покриваємо всі популярні поромні порти, що для Вас означає менше пошуку і швидке бронювання!

Ferries.com.ua пропонує 12 поромів до Данії, з 5 поромними компаніями, які відправляються з 11 портів, з вибором з 6 пунктів призначення в Данії.

Основну інформацію про пороми до Данії відображено внизу, однак, якщо Ви хочете дізнатися ціну за поромну переправу, то оберіть, будь ласка, підходящий "Маршрут порома" з меню!

Путівник по Данії

Як співається у пісні "Wonderful Copenhagen"! Данія, цілком можливо, є одним з найщасливіших та чистих місць на землі! Статистика говорить, що данці живуть в країні з найкращою якістю життя. З руїнами давніх вікінгів і чудовими брукованими вулицями, Данія залишається морською державою, яка омивається Балтійським і Північним морем. Копенгаген може похвалитися найбільшою кількістю мішленовських ресторанів, в порівнянні з будь-яким іншим скандинавським містом.