Знайдіть поромні маршрути до Хорватії на веб-сайті Ferries.com.ua

Використовуючи сайт Ferries.com.ua Ви зможете знайти поромні маршрути до Хорватії з усіма провідними поромними компаніями. Ми також покриваємо всі популярні поромні порти, що для Вас означає менше пошуку і швидке бронювання!

Ferries.com.ua пропонує 29 поромів до Хорватії, з 7 поромними компаніями, які відправляються з 11 портів, з вибором з 15 пунктів призначення в Хорватії.

Основну інформацію про пороми до Хорватії відображено внизу, однак, якщо Ви хочете дізнатися ціну за поромну переправу, то оберіть, будь ласка, підходящий "Маршрут порома" з меню!

Путівник по Хорватії

Хорватія дуже красива і є обов'язковою для відвідування в Європі. Вона виділяє чарівність і тут досі є багато "незайманих туризмом" місць. Щоб побачити красиву сільську місцевість і купити домашній сир від місцевих жителів, які торгують прямо зі свого будинку, достатньо лише взяти машину напрокат і проїхатися по країні. Хорватія також пропонує чудову кухню і чарівність старого світу з брукованими вулицями. Відвідування знаменитої міської стіни Дубровника є обов'язковим. Країна офіційно стане членом ЄС у липні 2013 року.

Знайдіть пороми до Хорватії