Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Коралехо до Плайа Бланка з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Коралехо до Плайа Бланка.

Знайти дешеві Пороми Коралехо - Плайа Бланка з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Коралехо до Плайа Бланка, включаючи розклад поромів з Коралехо до Плайа Бланка, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Коралехо до Плайа Бланка, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Коралехо до Плайа Бланка.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Плайа Бланка до Коралехо!

Пороми Коралехо - Плайа Бланка

  • Naviera Armas
    7 поромів щоденно з Коралехо до Плайа Бланка (0г 35хв)
  • Fred Olsen Express
    8 поромів щоденно з Коралехо до Плайа Бланка (0г 25хв)
  • Lineas Maritimas Romero
    4 поромів щоденно з Коралехо до Плайа Бланка (0г 45хв)

Путівник по Коралехо

Корралехо - це невелике місто, розташоване на північній частині острова Фуертевентура на Канарських островах. Раніше це було рибальське село, а наразі Корралехо є одним з найбільших курортів на Канарських островах. У місті є два поромних порти, а також пристань для яхт, на якій розміщується безліч ресторанів і кафе. Звідси ходить регулярне поромне сполучення на Лансароте, а порти пропонують всі послуги, які Ви очікуєте, включаючи прокат автомобілів і громадський транспорт.

Путівник по Плайа Бланка

Плая Бланка є найпівденнішим містом острова Лансароте на Канарських островах. Назва міста перекладається як «Білий Берег» - це один з найновіших курортів острова. Тут є завантажена пристань і гавань з регулярними поромами на острів Фуертевентура. Колись це було рибальське село, а зараз тут є хороший вибір ресторанів і кафе навколо порту і пристані для яхт.

Знайдіть альтернативу для переправи Коралехо - Плайа Бланка