Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Корка до Роскофф з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Корка до Роскофф.

Знайти дешеві Пороми Корк - Роскофф з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Корка до Роскофф, включаючи розклад поромів з Корка до Роскофф, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Корка до Роскофф, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Корка до Роскофф.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Роскоффа до Корка!

Пороми Корк - Роскофф

  • Brittany Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Корка до Роскофф (14г 0хв)

Путівник по Корк

Корк - це місто в південно-західній частині Ірландії з однією з найбільших у світі природних гаваней. Історично місто Корк було побудоване на болотистій місцевості, і судна могли проходити через канали, які відокремлюють багато островів. Головний порт поромів знаходиться в невеликому селі під назвою Рінгаскідді і розташований приблизно в 30 хвилинах їзди від головного центру міста.

Путівник по Роскофф

Роскофф знаходиться на узбережжі Бретані у Франції, відоме як маленьке мальовниче місто з приголомшливою архітектурою. Колись воно було невеликим рибальським містечком, а з 1970-х років Роскофф почав розвиватися в якості поромного порту для торгівлі та туризму. Безпосередньо в порт веде хороше автомобільне і залізничне сполучення, а пасажирський термінал має всілякі зручності для туристів.

Знайдіть альтернативу для переправи Корк - Роскофф