Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Корфу до Бріндізі з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Корфу до Бріндізі.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Корфу - Бріндізі, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Корфу до Бріндізі, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Корфу до Бріндізі, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Корфу - Бріндізі нижче.

Пороми Корфу - Бріндізі

  • European Seaways
    5 поромів щотижня з Корфу до Бріндізі (8г 0хв)
  • Red Star Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Корфу до Бріндізі (11г 0хв)

Путівник по Корфу

Корфу є грецьким островом в Іонічному морі і другим за розміром з Іонічних островів. Корфу може похвалитися одними з найкрасивіших пляжів в Греції, що робить його популярним туристичним центром. Поромний порт Корфу дуже добре організований, але має обмежені можливості, однак більшість послуг та громадський транспорт доступні в декількох хвилинах ходьби від порту.

Путівник по Бріндізі

Бріндізі - це місто в регіоні Апулія (Італія) на узбережжі Адріатичного моря, місцевий головний порт є одним з найважливіших торговельних і промислових причалів в Адріатичному морі, історично є центром торгівлі для Греції.

Знайдіть альтернативу для переправи Корфу - Бріндізі