Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Корфу до Барі з Ferries.com.ua

На Ferries.com.ua Ви можете знайти пороми з з Корфу до Барі з провідними поромними операторами.

Ferries.com.ua дозволить Вам знайти і забронювати дешеві квитки на Пороми Корфу - Барі без стресу, просто оберіть Ваш поромний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук! Ви знайдете весь доступний розклад поромів, ціни на пором Корфу - Барі та інформацію про те, як забронювати Ваш квиток на пором.

Альтернативні маршрути Корфу - Барі вказані нижче.

Пороми Корфу - Барі

  • Ventouris Ferries
    6 поромів щотижня з Корфу до Барі (10г 45хв)
  • Anek Superfast
    3 поромів щотижня з Корфу до Барі (8г 0хв)

Путівник по Корфу

Корфу є грецьким островом в Іонічному морі і другим за розміром з Іонічних островів. Корфу може похвалитися одними з найкрасивіших пляжів в Греції, що робить його популярним туристичним центром. Поромний порт Корфу дуже добре організований, але має обмежені можливості, однак більшість послуг та громадський транспорт доступні в декількох хвилинах ходьби від порту.

Путівник по Барі

Барі є столицею регіону Апулія на узбережжі Адріатичного моря в Італії, добре відоме як порт і університетське місто. Барі володіє безліччю історичної архітектури, включаючи приголомшливу базиліку Святого Миколая, збудовану в 1087 році. У місті є два морських порти, Старий порт і Новий Порт; старий порт використовується для риболовецьких суден, а новий порт добре обладнаний для судів будь-якого розміру. У пасажирському порту розташовуються туристичні об'єкти, банки, магазини, а також тут є доступ до всього основного громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Корфу - Барі