Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Копенгагена до Осло з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Копенгагена до Осло.

Знайти дешеві Пороми Копенгаген - Осло з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Копенгагена до Осло, включаючи розклад поромів з Копенгагена до Осло, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Копенгагена до Осло, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Копенгагена до Осло.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Осло до Копенгагена!

Пороми Копенгаген - Осло

  • DFDS Seaways
    7 поромів щотижня з Копенгагена до Осло (17г 15хв)

Путівник по Копенгаген

Копенгаген є столицею Данії і найбільшим містом країни. Величезний поромний порт Копенгагена вітає мільйони пасажирів протягом року з регулярними послугами, а також всіма благами сучасного порту і доступом до громадського транспорту. Знаменита статуя Русалочки знаходиться в гавані, де вітає відвідувачів.

Путівник по Осло

Осло є столицею Норвегії, важливим центром морської торгівлі і промисловості в Європі, центром для деяких з найбільших у світі судноплавних компаній. Порт розташований в центрі Осло і є найбільшим в Норвегії портом для вантажних і пасажирських перевезень. Порт має хороші умови, сюди можна легко дістатися на автомобілі або поїзді.

Знайдіть альтернативу для переправи Копенгаген - Осло