Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Чивітавекк'ї до Тунісу з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Чивітавекк'я - Туніс на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Чивітавекк'ї до Тунісу!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Чивітавекк'я - Туніс.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Чивітавекк'я або Туніс на цій сторінці.

Пороми Чивітавекк'я - Туніс

  • Grandi Navi Veloci
    1 поромів 1 щотижня з Чивітавекк'ї до Тунісу (25г 0хв)
  • Grimaldi Lines
    1 поромів 1 щотижня з Чивітавекк'ї до Тунісу (21г 30хв)

Путівник по Чивітавекк'я

Чівітавеккія - це місто в провінції Риму і морський порт в Тірренському морі, сама назва Чівітавеккія означає "древнє місто". Розміщення порту в центрі Середземного моря робить його одним з найбільш жвавих і найефективніших в Італії. Звідси є легкий доступ до європейських автомобільних доріг і залізниць.

Путівник по Туніс

Туніс - це головне місто однойменної держави на Середземноморському узбережжі Африки. В місті все ще відчувається французький вплив, особливо в місцевій кухні з багатою їжею та арабськими спеціями. Головний поромний і риболовецький порт розташовується в місті Ла-Ґулєт, приблизно в 10 км від центру Тунісу. Навколо порту Ви знайдете чимало ресторанів з морськими продуктами, але жодні інші послуги тут майже не надаються.

Знайдіть альтернативу для переправи Чивітавекк'я - Туніс