Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Чивітавекк'ї до Порто-Торрес з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Чивітавекк'ї до Порто-Торрес з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Чивітавекк'я - Порто-Торрес, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Чивітавекк'я - Порто-Торрес нижче?

Пороми Чивітавекк'я - Порто-Торрес

  • Grimaldi Lines
    5 поромів щотижня з Чивітавекк'ї до Порто-Торрес (7г 15хв)

Путівник по Чивітавекк'я

Чівітавеккія - це місто в провінції Риму і морський порт в Тірренському морі, сама назва Чівітавеккія означає "древнє місто". Розміщення порту в центрі Середземного моря робить його одним з найбільш жвавих і найефективніших в Італії. Звідси є легкий доступ до європейських автомобільних доріг і залізниць.

Путівник по Порто-Торрес

Порто-Торрес - це місто на узбережжі північно-західній Сардинії. Порт Порто-Торрес є базовим і пропонує лише мінімальні послуги для пасажирів, проте, завдяки безпосередньої близькості головного міста, всі послуги знаходяться всього в декількох хвилинах ходьби, включаючи доступ до місцевих доріг і громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Чивітавекк'я - Порто-Торрес