Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Чивітавекк'ї до Палермо з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Чивітавекк'ї до Палермо з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Чивітавекк'я - Палермо, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Чивітавекк'я - Палермо нижче?

Пороми Чивітавекк'я - Палермо

  • Grandi Navi Veloci
    2 поромів щотижня з Чивітавекк'ї до Палермо (14г 0хв)

Путівник по Чивітавекк'я

Чівітавеккія - це місто в провінції Риму і морський порт в Тірренському морі, сама назва Чівітавеккія означає "древнє місто". Розміщення порту в центрі Середземного моря робить його одним з найбільш жвавих і найефективніших в Італії. Звідси є легкий доступ до європейських автомобільних доріг і залізниць.

Путівник по Палермо

Палермо - це місто і столиця автономної області Сицилія і провінції Палермо. Порт Палермо є найбільшим на острові Сицилія і має регулярне сполучення з материковою Італією. Порт має дуже обмежені послуги, але тут є регулярні швидкісні потяги та автобуси. Порт розташований в самому серці міста, тому ресторани і магазини знаходяться на відстані витягнутої руки.

Знайдіть альтернативу для переправи Чивітавекк'я - Палермо