Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Чивітавекк'ї до Ольбії з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Чивітавекк'ї до Ольбії.

Знайти дешеві Пороми Чивітавекк'я - Ольбія з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Чивітавекк'ї до Ольбії, включаючи розклад поромів з Чивітавекк'ї до Ольбії, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Чивітавекк'ї до Ольбії, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Чивітавекк'ї до Ольбії.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Ольбії до Чивітавекк'ї!

Пороми Чивітавекк'я - Ольбія

  • Grimaldi Lines
    7 поромів щотижня з Чивітавекк'ї до Ольбії (8г 15хв)
  • Tirrenia
    3 поромів щоденно з Чивітавекк'ї до Ольбії (5г 30хв)

Путівник по Чивітавекк'я

Чівітавеккія - це місто в провінції Риму і морський порт в Тірренському морі, сама назва Чівітавеккія означає "древнє місто". Розміщення порту в центрі Середземного моря робить його одним з найбільш жвавих і найефективніших в Італії. Звідси є легкий доступ до європейських автомобільних доріг і залізниць.

Путівник по Ольбія

Ольбія - це портове місто на північному сході Сардинії в Італії, є одним з основних транспортних вузлів між Сардинією і італійським півостровом. Порт Ольбія обладнаний для поромів, круїзних лайнерів і вантажних перевезень.

Знайдіть альтернативу для переправи Чивітавекк'я - Ольбія