Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Чивітавекк'ї до Кальярі з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Чивітавекк'я - Кальярі з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Чивітавекк'ї до Кальярі. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Чивітавекк'я - Кальярі, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Чивітавекк'я - Кальярі, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Чивітавекк'я - Кальярі

  • Tirrenia
    7 поромів щотижня з Чивітавекк'ї до Кальярі (10г 0хв)

Путівник по Чивітавекк'я

Чівітавеккія - це місто в провінції Риму і морський порт в Тірренському морі, сама назва Чівітавеккія означає "древнє місто". Розміщення порту в центрі Середземного моря робить його одним з найбільш жвавих і найефективніших в Італії. Звідси є легкий доступ до європейських автомобільних доріг і залізниць.

Путівник по Кальярі

Кальярі є столицею Сардинії в Італії. У місті є один з найбільших морських портів в Середземному морі. Історичний порт працює на комерційній основі вже більше 2500 років і процвітав за часів Римської епохи. Стародавнє місто має довгу історію, наповнене красивою архітектурою в стилі модерн і пам'ятниками.

Знайдіть альтернативу для переправи Чивітавекк'я - Кальярі