Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Чивітавекк'ї до Арбатакса з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Чивітавекк'ї до Арбатакса.

Знайти дешеві Пороми Чивітавекк'я - Арбатакс з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Чивітавекк'ї до Арбатакса, включаючи розклад поромів з Чивітавекк'ї до Арбатакса, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Чивітавекк'ї до Арбатакса, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Чивітавекк'ї до Арбатакса.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Арбатакса до Чивітавекк'ї!

Пороми Чивітавекк'я - Арбатакс

  • Tirrenia
    2 поромів щотижня з Чивітавекк'ї до Арбатакса (10г 0хв)

Путівник по Чивітавекк'я

Чівітавеккія - це місто в провінції Риму і морський порт в Тірренському морі, сама назва Чівітавеккія означає "древнє місто". Розміщення порту в центрі Середземного моря робить його одним з найбільш жвавих і найефективніших в Італії. Звідси є легкий доступ до європейських автомобільних доріг і залізниць.

Путівник по Арбатакс

Арбатакс - це село в Сардинії, є ключовим портом прибуття для туристів, які подорожують на поромі з Риму. Місто омивається Тірренським морем, знаходиться в 4 км від головного аеропорту і має сполучення по невеликій залізниці в столицю Кальярі.

Знайдіть альтернативу для переправи Чивітавекк'я - Арбатакс