Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми із Сіудадели до Барселони з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Сіудадела - Барселона з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з із Сіудадели до Барселони. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Сіудадела - Барселона, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Сіудадела - Барселона, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Сіудадела - Барселона

  • Balearia
    3 поромів щоденно із Сіудадели до Барселони (6г 29хв)
  • Trasmediterranea
    2 поромів щотижня із Сіудадели до Барселони (7г 0хв)

Путівник по Сіудадела

Сіудадела є містом на заході Менорки - одного з Балеарських островів. Середньовічне місто має свій власний мальовничий поромний порт і гавань, в якій розташовані чудові ресторани і кафе. У головному порту є безліч зручностей і послуг, звідси ходить регулярне автобусне сполучення в основні райони Менорки.

Путівник по Барселона

Барселона є столицею Каталонії і другим за розміром містом Іспанії. Сьогодні місто є світовим лідером в галузі туризму і торгівлі, що робить його одним з найбільших у світі глобальних міст. Барселона - це також великий транспортний вузол з одним з основних європейських портів, з доступною великою мережею автомагістралей і високошвидкісних залізничних колій, які з'єднують її з іншими містами Іспанії, Францією та іншими країнами Європи.

Знайдіть альтернативу для переправи Сіудадела - Барселона