Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Хіоса до Пірей з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Хіоса до Пірей з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Хіос - Пірей, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Хіос - Пірей нижче?

Пороми Хіос - Пірей

  • Blue Star Ferries
    5 поромів щотижня з Хіоса до Пірей (6г 20хв)
  • Hellenic Seaways
    8 поромів щотижня з Хіоса до Пірей (6г 50хв)

Путівник по Хіос

Хіос є п'ятим за величиною з грецьких островів, розташованих в Егейському морі. Він має свій власний порт торгового судноплавства для транспортування місцевих продуктів, тут також працює пасажирський порт з магазинами, ресторанами та кафе, які розташовані всього в декількох хвилинах ходьби.

Путівник по Пірей

Пірей є портовим містом, розташованим в регіоні Аттіка в Греції. Пірей є найбільш завантаженим портом в Греції і найбільшим портом в Європі, обслуговуючи мільйони пасажирів на рік. Пасажирський порт пропонує першокласні послуги, щоб вмістити велику кількість відвідувачів, а також часті автобусні та залізничні рейси безпосередньо в термінал.

Знайдіть альтернативу для переправи Хіос - Пірей