Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Хіоса до Кавали з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Хіоса до Кавали.

Знайти дешеві Пороми Хіос - Кавала з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Хіоса до Кавали, включаючи розклад поромів з Хіоса до Кавали, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Хіоса до Кавали, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Хіоса до Кавали.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Кавали до Хіоса!

Пороми Хіос - Кавала

  • Hellenic Seaways
    3 поромів щотижня з Хіоса до Кавали (10г 20хв)

Путівник по Хіос

Хіос є п'ятим за величиною з грецьких островів, розташованих в Егейському морі. Він має свій власний порт торгового судноплавства для транспортування місцевих продуктів, тут також працює пасажирський порт з магазинами, ресторанами та кафе, які розташовані всього в декількох хвилинах ходьби.

Путівник по Кавала

Кавала є другим за розміром містом в Північній Греції і переважно морським портом східній Македонії, розташованим на березі затоки Кавала. Поромний порт має декілька об'єктів і хороший доступ по залізничним, автобусним та автомобільним дорогам.

Знайдіть альтернативу для переправи Хіос - Кавала