Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Хіоса до Чешме з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Хіоса до Чешме.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Хіос - Чешме, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Хіоса до Чешме, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Хіоса до Чешме, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Хіос - Чешме нижче.

Пороми Хіос - Чешме

  • Ertürk Lines
    8 поромів щотижня з Хіоса до Чешме (0г 20хв)
  • Turyol
    8 поромів щотижня з Хіоса до Чешме (0г 45хв)

Путівник по Хіос

Хіос є п'ятим за величиною з грецьких островів, розташованих в Егейському морі. Він має свій власний порт торгового судноплавства для транспортування місцевих продуктів, тут також працює пасажирський порт з магазинами, ресторанами та кафе, які розташовані всього в декількох хвилинах ходьби.

Путівник по Чешме

Чешме є прибережним містом в провінції Ізмір, Туреччина. Місце дуже популярне серед туристів з-за його чудових пляжів і кришталево чистих вод. З поромного порту можна дістатися до основних грецьких островів, а місцеві автобуси і таксі з порту роблять місто легкодоступним, тут також є регулярне автобусне сполучення в Ізмір.

Знайдіть альтернативу для переправи Хіос - Чешме