Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Хіоса до Айос-Кірікос з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Хіоса до Айос-Кірікос.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Хіос - Айос-Кірікос, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Хіоса до Айос-Кірікос, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Хіоса до Айос-Кірікос, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Хіос - Айос-Кірікос нижче.

Пороми Хіос - Айос-Кірікос

  • Hellenic Seaways
    2 поромів щотижня з Хіоса до Айос-Кірікос (5г 10хв)

Путівник по Хіос

Хіос є п'ятим за величиною з грецьких островів, розташованих в Егейському морі. Він має свій власний порт торгового судноплавства для транспортування місцевих продуктів, тут також працює пасажирський порт з магазинами, ресторанами та кафе, які розташовані всього в декількох хвилинах ходьби.

Путівник по Айос-Кірікос

Агіос Кірікос, який є столицею Ікарії, розташований на південно-східному узбережжі і був заснований моряками близько 300 років тому. Всі суспільні послуги на острові, а також регулярне поромне сполучення з прилеглих островів, можна знайти в порту.

Знайдіть альтернативу для переправи Хіос - Айос-Кірікос