Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Шербура до Пула з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Шербура до Пула з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Шербур - Пул, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Шербур - Пул нижче?

Пороми Шербур - Пул

  • Brittany Ferries
    7 поромів щотижня з Шербура до Пула (4г 15хв)

Путівник по Шербур

Шербур - це місто, розташоване в північно-західній Франції. Шербур також має поромний порт з регулярними рейсами в англійські порти Пул, Портсмут і Джерсі. Сучасний поромний термінал проводить регулярне обслуговування пасажирських і вантажних перевезень з хорошим доступом до місцевої красоти. У Шербурі зробив свою першу зупинку Титанік після того, як покинув Саутгемптон.

Путівник по Пул

Пул є прибережним містом і морським портом, розташованим на південному узбережжі Англії в Дорсеті. Пул - це дуже жвавий туристичний курорт, колись він був одним з найжвавіших портів в Англії. Сьогодні це насамперед торговельний порт для вантажних і пасажирських поромів, тут знаходиться Royal National Lifeboat Institution. Пасажирський термінал має хороший спектр послуг та доступ до громадського транспорту і дорожньої мережі в іншу частину Великобританії.

Знайдіть альтернативу для переправи Шербур - Пул