Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Ханьї до Пірей з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Ханья - Пірей. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Ханьї до Пірей простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Ханья - Пірей і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Ханья - Пірей

  • Anek Superfast
    12 поромів щотижня з Ханьї до Пірей (9г 0хв)

Путівник по Ханья

Ханья є другим за величиною містом Криту, лежить вздовж північного узбережжя острова. Основний порт Ханьї знаходиться приблизно в 6 км від головного міста в довколишній Соуді, з регулярним автобусним сполученням з головного міста в порт і назад. Ханья добре відома своїм старим містом і венеціанської гаванню, яка є популярною туристичною визначною пам'яткою протягом літніх місяців.

Путівник по Пірей

Пірей є портовим містом, розташованим в регіоні Аттіка в Греції. Пірей є найбільш завантаженим портом в Греції і найбільшим портом в Європі, обслуговуючи мільйони пасажирів на рік. Пасажирський порт пропонує першокласні послуги, щоб вмістити велику кількість відвідувачів, а також часті автобусні та залізничні рейси безпосередньо в термінал.

Знайдіть альтернативу для переправи Ханья - Пірей