Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Халкі до Тілоса з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Халкі до Тілоса.

Знайти дешеві Пороми Халкі - Тілос з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Халкі до Тілоса, включаючи розклад поромів з Халкі до Тілоса, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Халкі до Тілоса, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Халкі до Тілоса.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Тілоса до Халкі!

Пороми Халкі - Тілос

  • Dodekanisos Seaways
    2 поромів щотижня з Халкі до Тілоса (0г 40хв)

Путівник по Халкі

Халки є частиною островів Додеканес і знаходиться приблизно в 6.5 км на захід від Родосу. Єдине село на Халки побудовано навколо порту, так що всі зручності знаходяться в межах легкого доступу, а порт має регулярне поромне сполучення на інші острови Додеканес. Маленький острів можна повністю пройти пішки, тут немає транспортних засобів, що дає ідеальну спокійну атмосферу для відпочинку.

Путівник по Тілос

Тілос - це невеликий грецький острів в Егейському морі, частина островів Додеканес між Косом і Родосом. Тілос є традиційним маленьким риболовецьким портом з невеликою межею автомобільних доріг по острову, який найкраще досліджувати пішки. Порт Тілос маленький з базовими послугами.

Знайдіть альтернативу для переправи Халкі - Тілос