Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Халкі до Родоса з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Халкі до Родоса.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Халкі - Родос, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Халкі до Родоса, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Халкі до Родоса, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Халкі - Родос нижче.

Пороми Халкі - Родос

  • Anek Lines
    3 поромів щотижня з Халкі до Родоса (2г 5хв)
  • Dodekanisos Seaways
    2 поромів щотижня з Халкі до Родоса (1г 15хв)

Путівник по Халкі

Халки є частиною островів Додеканес і знаходиться приблизно в 6.5 км на захід від Родосу. Єдине село на Халки побудовано навколо порту, так що всі зручності знаходяться в межах легкого доступу, а порт має регулярне поромне сполучення на інші острови Додеканес. Маленький острів можна повністю пройти пішки, тут немає транспортних засобів, що дає ідеальну спокійну атмосферу для відпочинку.

Путівник по Родос

Родос розташований в східній частині Егейського моря, це найбільший з островів Додеканеса в Греції. Поромний порт острова розташований в північно-східному кінці старого міста і вітає тисячі пасажирів протягом року, саме тому він є найпопулярнішим туристичним напрямом в Греції. Зручності в порту хороші з легким доступом до безлічі місцевих визначних пам'яток і курортів, куди можна легко дістатися на будь-якому виді транспорту. Середньовічне місто було внесено до списку об'єктів всесвітньої спадщини в 1988 році.

Знайдіть альтернативу для переправи Халкі - Родос