Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Халкі до Пірей з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Халкі до Пірей.

Знайти дешеві Пороми Халкі - Пірей з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Халкі до Пірей, включаючи розклад поромів з Халкі до Пірей, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Халкі до Пірей, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Халкі до Пірей.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Пірей до Халкі!

Пороми Халкі - Пірей

  • Anek Lines
    2 поромів щотижня з Халкі до Пірей (21г 40хв)

Путівник по Халкі

Халки є частиною островів Додеканес і знаходиться приблизно в 6.5 км на захід від Родосу. Єдине село на Халки побудовано навколо порту, так що всі зручності знаходяться в межах легкого доступу, а порт має регулярне поромне сполучення на інші острови Додеканес. Маленький острів можна повністю пройти пішки, тут немає транспортних засобів, що дає ідеальну спокійну атмосферу для відпочинку.

Путівник по Пірей

Пірей є портовим містом, розташованим в регіоні Аттіка в Греції. Пірей є найбільш завантаженим портом в Греції і найбільшим портом в Європі, обслуговуючи мільйони пасажирів на рік. Пасажирський порт пропонує першокласні послуги, щоб вмістити велику кількість відвідувачів, а також часті автобусні та залізничні рейси безпосередньо в термінал.

Знайдіть альтернативу для переправи Халкі - Пірей