Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Халкі до Нісіроса з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Халкі - Нісірос з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Халкі до Нісіроса. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Халкі - Нісірос, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Халкі - Нісірос, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Халкі - Нісірос

  • Dodekanisos Seaways
    2 поромів щотижня з Халкі до Нісіроса (1г 30хв)

Путівник по Халкі

Халки є частиною островів Додеканес і знаходиться приблизно в 6.5 км на захід від Родосу. Єдине село на Халки побудовано навколо порту, так що всі зручності знаходяться в межах легкого доступу, а порт має регулярне поромне сполучення на інші острови Додеканес. Маленький острів можна повністю пройти пішки, тут немає транспортних засобів, що дає ідеальну спокійну атмосферу для відпочинку.

Путівник по Нісірос

Нісірос є грецьким островом в Егейському морі і частиною островів Додеканес. Невеликий порт Нісірос пов'язаний невеликою дорожньою мережею, тому сюди легко потрапити туристам, щоб досліджувати острів.

Знайдіть альтернативу для переправи Халкі - Нісірос