Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Халкі до Мілоса з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Халкі до Мілоса.

Знайти дешеві Пороми Халкі - Мілос з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Халкі до Мілоса, включаючи розклад поромів з Халкі до Мілоса, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Халкі до Мілоса, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Халкі до Мілоса.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Мілоса до Халкі!

Пороми Халкі - Мілос

  • Anek Lines
    1 поромів 1 щотижня з Халкі до Мілоса (24г 40хв)

Путівник по Халкі

Халки є частиною островів Додеканес і знаходиться приблизно в 6.5 км на захід від Родосу. Єдине село на Халки побудовано навколо порту, так що всі зручності знаходяться в межах легкого доступу, а порт має регулярне поромне сполучення на інші острови Додеканес. Маленький острів можна повністю пройти пішки, тут немає транспортних засобів, що дає ідеальну спокійну атмосферу для відпочинку.

Путівник по Мілос

Мілос - це грецький острів в Егейському морі, найпівденніший острів групи Кіклади; острів славиться статуєю Афродіти. Поромний порт Мілос знаходиться в гавані міста Адамас в центрі острова. Порт має обмежені можливості, але знаходиться в безпосередній близькості від міста, де Ви знайдете всі послуги і доступ до громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Халкі - Мілос