Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Халкі до Коса з Ferries.com.ua

На Ferries.com.ua Ви можете знайти пороми з з Халкі до Коса з провідними поромними операторами.

Ferries.com.ua дозволить Вам знайти і забронювати дешеві квитки на Пороми Халкі - Кос без стресу, просто оберіть Ваш поромний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук! Ви знайдете весь доступний розклад поромів, ціни на пором Халкі - Кос та інформацію про те, як забронювати Ваш квиток на пором.

Альтернативні маршрути Халкі - Кос вказані нижче.

Пороми Халкі - Кос

Путівник по Халкі

Халки є частиною островів Додеканес і знаходиться приблизно в 6.5 км на захід від Родосу. Єдине село на Халки побудовано навколо порту, так що всі зручності знаходяться в межах легкого доступу, а порт має регулярне поромне сполучення на інші острови Додеканес. Маленький острів можна повністю пройти пішки, тут немає транспортних засобів, що дає ідеальну спокійну атмосферу для відпочинку.

Путівник по Кос

Кос є грецьким островом у групі островів Додеканес - другим за розміром у групі островів після Родосу. Відомий як популярний туристичний напрям з красивим містом і прекрасними пляжами. Поромний порт розташований в місті Кос на північному сході острова, і є дуже живим і гучним. Порт має регулярне сполучення з материком та іншими островами Додеканес, з хорошим сервісом і доступом до громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Халкі - Кос