Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Халкі до Калімноса з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Халкі - Калімнос на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Халкі до Калімноса!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Халкі - Калімнос.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Халкі або Калімнос на цій сторінці.

Пороми Халкі - Калімнос

  • Dodekanisos Seaways
    2 поромів щотижня з Халкі до Калімноса (3г 0хв)

Путівник по Халкі

Халки є частиною островів Додеканес і знаходиться приблизно в 6.5 км на захід від Родосу. Єдине село на Халки побудовано навколо порту, так що всі зручності знаходяться в межах легкого доступу, а порт має регулярне поромне сполучення на інші острови Додеканес. Маленький острів можна повністю пройти пішки, тут немає транспортних засобів, що дає ідеальну спокійну атмосферу для відпочинку.

Путівник по Калімнос

Калімнос - це грецький острів в південно-східній частині Егейського моря, що входить до складу островів Додеканес. Поромний порт знаходиться в самому центрі острова і є ідеальною базою для знайомства з прилеглими островами. Порт пропонує широкий спектр послуг для відвідування пасажирами.

Знайдіть альтернативу для переправи Халкі - Калімнос