Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Халкі до Іракліона з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Халкі - Іракліон. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Халкі до Іракліона простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Халкі - Іракліон і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Халкі - Іракліон

  • Anek Lines
    2 поромів щотижня з Халкі до Іракліона (11г 30хв)

Путівник по Халкі

Халки є частиною островів Додеканес і знаходиться приблизно в 6.5 км на захід від Родосу. Єдине село на Халки побудовано навколо порту, так що всі зручності знаходяться в межах легкого доступу, а порт має регулярне поромне сполучення на інші острови Додеканес. Маленький острів можна повністю пройти пішки, тут немає транспортних засобів, що дає ідеальну спокійну атмосферу для відпочинку.

Путівник по Іракліон

Іракліон є найбільшим містом і столицею острова Кріт у Греції. Іракліон є важливим поромним портом, який розташований в центрі міста на північно-східному узбережжі Криту, так що сюди можна легко дістатися на машині або громадському транспорті. Порт має широкий спектр послуг для пасажирів, а також ресторани і магазини в декількох хвилинах ходьби.

Знайдіть альтернативу для переправи Халкі - Іракліон