Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Халкі до Діафані з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Халкі - Діафані на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Халкі до Діафані!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Халкі - Діафані.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Халкі або Діафані на цій сторінці.

Пороми Халкі - Діафані

  • Anek Lines
    3 поромів щотижня з Халкі до Діафані (2г 10хв)

Путівник по Халкі

Халки є частиною островів Додеканес і знаходиться приблизно в 6.5 км на захід від Родосу. Єдине село на Халки побудовано навколо порту, так що всі зручності знаходяться в межах легкого доступу, а порт має регулярне поромне сполучення на інші острови Додеканес. Маленький острів можна повністю пройти пішки, тут немає транспортних засобів, що дає ідеальну спокійну атмосферу для відпочинку.

Путівник по Діафані

Діафані - це невелике приморське село в Греції, частина островів Додеканес в Егейському морі. Будівництво нового порту Діафані було завершено в 1995 році, що дало доступ великим пасажирським та автомобільним поромам.

Знайдіть альтернативу для переправи Халкі - Діафані