Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Катанії до Валлетти з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Катанія - Валлетта. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Катанії до Валлетти простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Катанія - Валлетта і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Катанія - Валлетта

  • Tirrenia
    4 поромів щотижня з Катанії до Валлетти (8г 0хв)
  • Virtu Ferries
    8 поромів щотижня з Катанії до Валлетти (4г 15хв)

Путівник по Катанія

Катанія є італійським містом на східному узбережжі Сицилії, це друге за величиною місто Сицилії. Катанія має унікальну кухню з незвичайними стравами з пасти, і власний ароматизований шербет під назвою "Граніту", але найвідомішим блюдом є конина, приготована на вугіллі. Місто має свій морський торговий порт з легким доступом до автомагістралі й іншого громадського транспорту.

Путівник по Валлетта

Валлетта - це столиця Мальти, розташована на східному узбережжі. Туристі намагаються відвідати Валлетту, щоб насолодитися її прекрасною архітектурою, мистецтвом та чарівними пейзажами. Валлетта була нагороджена статусом Світової спадщини завдяки своєї історії.

Знайдіть альтернативу для переправи Катанія - Валлетта