Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Казаміччоли до Прочиди з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Казаміччола - Прочида з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Казаміччоли до Прочиди. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Казаміччола - Прочида, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Казаміччола - Прочида, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Казаміччола - Прочида

  • SNAV
    4 поромів щоденно з Казаміччоли до Прочиди (0г 15хв)
  • Caremar
    14 поромів щотижня з Казаміччоли до Прочиди (0г 30хв)

Путівник по Казаміччола

Казаміччола знаходиться в провінції Неаполь в італійському регіоні Кампанія. Тут є поромне сполучення з материковою Італією і островом Капрі.

Путівник по Прочида

Прочида - це острів біля берегів Неаполя в південній Італії, між мисом Місено і Іск'єю. Прочида - це таємничий острів, один з найменших в затоці Неаполя. Пристань Гранде оточена мальовничими будівлями пастельних тонів і рибальськими човнами. Поромне сполучення на Прочиду відправляється з Неаполя і Иск'ї.

Знайдіть альтернативу для переправи Казаміччола - Прочида