Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Казаміччоли до Понца з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Казаміччоли до Понца.

Знайти дешеві Пороми Казаміччола - Понца з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Казаміччоли до Понца, включаючи розклад поромів з Казаміччоли до Понца, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Казаміччоли до Понца, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Казаміччоли до Понца.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Понца до Казаміччоли!

Пороми Казаміччола - Понца

  • SNAV
    5 поромів щотижня з Казаміччоли до Понца (1г 55хв)

Путівник по Казаміччола

Казаміччола знаходиться в провінції Неаполь в італійському регіоні Кампанія. Тут є поромне сполучення з материковою Італією і островом Капрі.

Путівник по Понца

Понца є найбільшим з італійських Понтійських островів, а легенда свідчить, що острів був названий на честь римського правителя Іудеї Понтія Пілата. Місто Понца - це насамперед порт для рибного лову і для судів, тут є кілька доків для розміщення, суднобудування та ремонту великих кораблів. Порт Понца досить слабкий і пропонує обмежені можливості для пасажирів, хоча в околицях є багато ресторанів і магазинів.

Знайдіть альтернативу для переправи Казаміччола - Понца