Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Капрі до Салерно з Ferries.com.ua

На Ferries.com.ua Ви можете знайти пороми з з Капрі до Салерно з провідними поромними операторами.

Ferries.com.ua дозволить Вам знайти і забронювати дешеві квитки на Пороми Капрі - Салерно без стресу, просто оберіть Ваш поромний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук! Ви знайдете весь доступний розклад поромів, ціни на пором Капрі - Салерно та інформацію про те, як забронювати Ваш квиток на пором.

Альтернативні маршрути Капрі - Салерно вказані нижче.

Пороми Капрі - Салерно

  • NLG
    7 поромів щотижня з Капрі до Салерно (1г 30хв)
  • Alilauro
    7 поромів щотижня з Капрі до Салерно (1г 55хв)

Путівник по Капрі

Капрі - це острів на південній стороні Неаполітанської затоки в регіоні Кампанія, Італія. На острові є невелика гавань Marina Piccola і головний порт Marina Grande. На основній частині Капрі немає машин. На острів можна потрапити на поромі або на судні на підводних крилах з Неаполя, Сорренто або Амальфі.

Путівник по Салерно

Салерно - місто в південно-західній Італії, розташоване в затоці Салерно в Тірренському морі; Салерно є основним містом близько до побережжя Амальфі, яке включає в себе міста Амальфі і Позітано. Місто має довгу історію і наповнено пам'ятками та архітектурою для відвідування туристами. Головний порт Салерно розташований на захід від міста, і до нього легко дістатися на автомобілі і громадському транспорті.

Знайдіть альтернативу для переправи Капрі - Салерно