Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Кале до Дувра з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Кале до Дувра.

Знайти дешеві Пороми Кале - Дувр з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Кале до Дувра, включаючи розклад поромів з Кале до Дувра, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Кале до Дувра, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Кале до Дувра.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Дувра до Кале!

Пороми Кале - Дувр

  • DFDS Seaways
    15 поромів щоденно з Кале до Дувра (1г 30хв)
  • P&O Ferries
    25 поромів щоденно з Кале до Дувра (1г 30хв)

Путівник по Кале

Кале є містом і головним портом поромів на півночі Франції з видом на Па-де-Кале (Дуврську протоку) - саме вузьке місце Ла-Маншу - і найближчим французьким містом до Англії. Кале також є значущим риболовецьким портом і центром рибної торгівлі. Крім того, що Кале є головним портом поромів, звідси вирушає Євротунель до Фолкстона, тут також є три залізничних термінали та місцеві автобусні сполучення, що забезпечує зручний доступ в старе і нове місто, а також пряме сполучення до автомагістралі.

Путівник по Дувр

Дувр можна знайти на південно-східному узбережжі Англії в графстві Кент. Відомий своїми білими скелями, замком і, звичайно, популярним поромним портом, Дувр з'єднується з Францією по найвужчий частині Ла-Маншу. Дувр добре пов'язаний з Англією мережею автомагістралей, а його залізнична станція (Dover Priory) має регулярні рейси, що з'єднують його з Лондоном і рештою мереж залізниць Великобританії.

Знайдіть альтернативу для переправи Кале - Дувр