Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Кейрнрайана до Ларна з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Кейрнрайан - Ларн з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Кейрнрайана до Ларна. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Кейрнрайан - Ларн, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Кейрнрайан - Ларн, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Кейрнрайан - Ларн

  • P&O Irish Sea
    7 поромів щоденно з Кейрнрайана до Ларна (2г 0хв)

Путівник по Кейрнрайан

Кейрнрайан - це невелике шотландське село в Дамфріс і Галлоуей на східному березі озера Лох-Райан з важливою морською історією. У селі є два основних поромних термінали, які з'єднують Шотландію з Північною Ірландією залізничним сполученням в центр Глазго.

Путівник по Ларн

Ларн є морським портом і промисловим містом на східному узбережжі Північної Ірландії. Поромний термінал має відмінні зручності для пасажирських і вантажних поромів, а також залізничне та автобусне сполучення прямо з порту Ларн до інших напрямів.

Знайдіть альтернативу для переправи Кейрнрайан - Ларн