Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Кальярі до Палермо з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Кальярі до Палермо з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Кальярі - Палермо, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Кальярі - Палермо нижче?

Пороми Кальярі - Палермо

  • Tirrenia
    2 поромів щотижня з Кальярі до Палермо (12г 0хв)

Путівник по Кальярі

Кальярі є столицею Сардинії в Італії. У місті є один з найбільших морських портів в Середземному морі. Історичний порт працює на комерційній основі вже більше 2500 років і процвітав за часів Римської епохи. Стародавнє місто має довгу історію, наповнене красивою архітектурою в стилі модерн і пам'ятниками.

Путівник по Палермо

Палермо - це місто і столиця автономної області Сицилія і провінції Палермо. Порт Палермо є найбільшим на острові Сицилія і має регулярне сполучення з материковою Італією. Порт має дуже обмежені послуги, але тут є регулярні швидкісні потяги та автобуси. Порт розташований в самому серці міста, тому ресторани і магазини знаходяться на відстані витягнутої руки.

Знайдіть альтернативу для переправи Кальярі - Палермо