Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Кальярі до Чивітавекк'ї з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Кальярі до Чивітавекк'ї.

Знайти дешеві Пороми Кальярі - Чивітавекк'я з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Кальярі до Чивітавекк'ї, включаючи розклад поромів з Кальярі до Чивітавекк'ї, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Кальярі до Чивітавекк'ї, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Кальярі до Чивітавекк'ї.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Чивітавекк'ї до Кальярі!

Пороми Кальярі - Чивітавекк'я

  • Tirrenia
    7 поромів щотижня з Кальярі до Чивітавекк'ї (11г 0хв)

Путівник по Кальярі

Кальярі є столицею Сардинії в Італії. У місті є один з найбільших морських портів в Середземному морі. Історичний порт працює на комерційній основі вже більше 2500 років і процвітав за часів Римської епохи. Стародавнє місто має довгу історію, наповнене красивою архітектурою в стилі модерн і пам'ятниками.

Путівник по Чивітавекк'я

Чівітавеккія - це місто в провінції Риму і морський порт в Тірренському морі, сама назва Чівітавеккія означає "древнє місто". Розміщення порту в центрі Середземного моря робить його одним з найбільш жвавих і найефективніших в Італії. Звідси є легкий доступ до європейських автомобільних доріг і залізниць.

Знайдіть альтернативу для переправи Кальярі - Чивітавекк'я