Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Кана до Портсмута з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Кан - Портсмут. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Кана до Портсмута простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Кан - Портсмут і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Кан - Портсмут

  • Brittany Ferries
    3 поромів щоденно з Кана до Портсмута (5г 45хв)

Путівник по Кан

Кан - це місто Нормандії, розташоване в північно-західній Франції. Кан повний історичних будівель, які були побудовані під час правління Вільгельма Завойовника, але більша частина міста була зруйнована під час битви за Нормандію в 1944 році. Кан перебуває приблизно в двох годинах їзди на північний захід від Парижа і має регулярне поромне сполучення на південь Англії.

Путівник по Портсмут

Портсмут є другим за розміром містом в графстві Хемпшир на південному узбережжі Англії. Портсмут був важливим військово-морським портом протягом століть і є домом для відомих кораблів, наприклад, Tudor Mary Rose і HMS Victory - флагманське судно Лорда Нельсона. Головний порт порому має відмінні сполучення по автомагістралях і залізницях з усіх кінців Великобританії, а також всілякі послуги для пасажирів в будівлі терміналу.

Знайдіть альтернативу для переправи Кан - Портсмут