Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Кадіса до Санта-Круз-де-Тенеріфе з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Кадіс - Санта-Круз-де-Тенеріфе на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Кадіса до Санта-Круз-де-Тенеріфе!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Кадіс - Санта-Круз-де-Тенеріфе.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Кадіс або Санта-Круз-де-Тенеріфе на цій сторінці.

Пороми Кадіс - Санта-Круз-де-Тенеріфе

  • Trasmediterranea
    1 поромів 1 щотижня з Кадіса до Санта-Круз-де-Тенеріфе (49г 0хв)

Путівник по Кадіс

Кадіс є містом на південному заході Іспанії і портом ВМС Іспанії з XVIII століття. Місто володіє багатою історією, тут є безліч історичних пам'яток для відвідування, а також парки, розкидані по всьому місту, повні екзотичних рослин і величезних дерев, які, як вважається, завіз до Іспанії Колумб.

Путівник по Санта-Круз-де-Тенеріфе

Санта-Крус-де-Тенеріфе є столицею Канарських островів. Жвавий порт Санта-Крус використовується для рибальства, а також для легкових і вантажних поромів, і розташований недалеко від головного міста, яке наповнено приголомшливою архітектурою і красивими пейзажами. Порт пропонує широкий спектр пасажирських об'єктів і добре пов'язаний з іншою частиною острова автомобільним та громадським транспортом.

Знайдіть альтернативу для переправи Кадіс - Санта-Круз-де-Тенеріфе