Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Бріндізі до Самі з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Бріндізі до Самі з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Бріндізі - Самі, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Бріндізі - Самі нижче?

Пороми Бріндізі - Самі

  • European Seaways
    1 поромів 1 щотижня з Бріндізі до Самі (14г 30хв)
  • Red Star Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Бріндізі до Самі (14г 30хв)

Путівник по Бріндізі

Бріндізі - це місто в регіоні Апулія (Італія) на узбережжі Адріатичного моря, місцевий головний порт є одним з найважливіших торговельних і промислових причалів в Адріатичному морі, історично є центром торгівлі для Греції.

Путівник по Самі

Самі - це портове місто на грецькому острові Кефалонія в Іонічному архіпелазі, на східному узбережжі острова. Самі - це дуже жвавий курорт на Кефалонії, він наповнений готелями і добре організованими кемпінгами. Тут також є багато пам'яток і стародавніх руїн для огляду туристами при відвідуванні острова. Порт добре обладнаний для пасажирів і легко доступний по дорозі і для громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Бріндізі - Самі