Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Бріндізі до Паксос з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Бріндізі до Паксос.

Знайти дешеві Пороми Бріндізі - Паксос з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Бріндізі до Паксос, включаючи розклад поромів з Бріндізі до Паксос, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Бріндізі до Паксос, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Бріндізі до Паксос.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Паксос до Бріндізі!

Пороми Бріндізі - Паксос

  • Red Star Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Бріндізі до Паксос (15г 0хв)

Путівник по Бріндізі

Бріндізі - це місто в регіоні Апулія (Італія) на узбережжі Адріатичного моря, місцевий головний порт є одним з найважливіших торговельних і промислових причалів в Адріатичному морі, історично є центром торгівлі для Греції.

Путівник по Паксос

Паксос - це загальна назва найменшій групі Іонічних островів, яка перекладається з грецької мови як "Комплекс островів". Паксос розташований на південь від Корфу. Кажуть, що Паксос був створений грецьким богом Посейдоном, коли він ударив Корфу своїм тризубцем, щоб створити будинок для своєї любові. Порт Паксос невеликий і пропонує лише базові послуги, хоча всі зручності знаходяться поруч, а в сам порт досить легко потрапити через його центральне розташування.

Знайдіть альтернативу для переправи Бріндізі - Паксос