Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Бріндізі до Ігумениці з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Бріндізі до Ігумениці.

Знайти дешеві Пороми Бріндізі - Ігумениця з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Бріндізі до Ігумениці, включаючи розклад поромів з Бріндізі до Ігумениці, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Бріндізі до Ігумениці, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Бріндізі до Ігумениці.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Ігумениці до Бріндізі!

Пороми Бріндізі - Ігумениця

  • Grimaldi Lines
    10 поромів щотижня з Бріндізі до Ігумениці (7г 30хв)
  • European Seaways
    5 поромів щотижня з Бріндізі до Ігумениці (8г 45хв)

Путівник по Бріндізі

Бріндізі - це місто в регіоні Апулія (Італія) на узбережжі Адріатичного моря, місцевий головний порт є одним з найважливіших торговельних і промислових причалів в Адріатичному морі, історично є центром торгівлі для Греції.

Путівник по Ігумениця

Ігумениця є прибережним містом в північно-західній Греції, розташованим на схід від протоки Корфу. Місто в даний час стало важливим поромним портом для туризму. Термінал пасажирських поромів має мінімальний комфорт, але місто знаходиться в декількох хвилинах ходьби, де Ви знайдете магазини та ресторани.

Знайдіть альтернативу для переправи Бріндізі - Ігумениця