Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Бріндізі до Корфу з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Бріндізі - Корфу. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Бріндізі до Корфу простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Бріндізі - Корфу і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Бріндізі - Корфу

  • European Seaways
    5 поромів щотижня з Бріндізі до Корфу (7г 0хв)
  • Red Star Ferries
    1 поромів 1 щотижня з Бріндізі до Корфу (12г 0хв)

Путівник по Бріндізі

Бріндізі - це місто в регіоні Апулія (Італія) на узбережжі Адріатичного моря, місцевий головний порт є одним з найважливіших торговельних і промислових причалів в Адріатичному морі, історично є центром торгівлі для Греції.

Путівник по Корфу

Корфу є грецьким островом в Іонічному морі і другим за розміром з Іонічних островів. Корфу може похвалитися одними з найкрасивіших пляжів в Греції, що робить його популярним туристичним центром. Поромний порт Корфу дуже добре організований, але має обмежені можливості, однак більшість послуг та громадський транспорт доступні в декількох хвилинах ходьби від порту.

Знайдіть альтернативу для переправи Бріндізі - Корфу