Пошук квитка на пором

Поромні порти в Борнхольмі

Click for map

Пункти призначення поромів в Борнхольмі

Знайдіть поромні маршрути до Борнхольму на веб-сайті Ferries.com.ua

Бронюйте квитки і вирушайте в подорож з будь-якого з 1 порту в Борнхольмі, подорожуючи на поромі з Ferries.com.ua. Ми пропонуємо квитки від 1 різних поромних компаній з вибором з 1 порту призначення в Борнхольмі, Ferries.com.ua покриває всі провідні поромні маршрути до Борнхольму!

Щоб побачити детальну інформацію про пороми, просто введіть потрібний Вам маршрут у полі "Пошук квитка на пором", оберіть кількість пасажирів і натисніть на кнопку пошуку!

Путівник по Борнхольму

Відомий як найсонячніша частина Данії, Борнхольм є найбільш далеким пунктом від Копенгагена і решти континентальної Данії - він розташовується далеко в Балтійському морі між Швецією та Польщею. Борнхольм є популярним місцем відпочинку для данців через прекрасні піщані пляжі, ниви, красиві гавані для рибалки і приголомшливі солом'яні котеджі. Дивовижні руїни Хаммерсхуса (замка, побудованого в 1200 році, щоб захистити острів) знаходяться на північному заході острова. Хоча в Борнхольмі практично немає промисловості, в даний час острів відомий семінарами художників і ремісничими ринками, що тут відбуваються.

Знайдіть пороми до Борнхольму