Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Боніфачьо до Санта-Тереза-Галлури з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Боніфачьо до Санта-Тереза-Галлури.

Знайти дешеві Пороми Боніфачьо - Санта-Тереза-Галлура з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Боніфачьо до Санта-Тереза-Галлури, включаючи розклад поромів з Боніфачьо до Санта-Тереза-Галлури, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Боніфачьо до Санта-Тереза-Галлури, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Боніфачьо до Санта-Тереза-Галлури.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми із Санта-Тереза-Галлури до Боніфачьо!

Пороми Боніфачьо - Санта-Тереза-Галлура

  • Moby Lines
    4 поромів щоденно з Боніфачьо до Санта-Тереза-Галлури (0г 50хв)
  • Blu Navy
    4 поромів щоденно з Боніфачьо до Санта-Тереза-Галлури (1г 0хв)

Путівник по Боніфачьо

Боніфачо знаходиться на південному краю острова Корсика прямо на березі Середземного моря, відділений від Сардинії протокою Боніфачо. Порт і приголомшлива пристань для яхт є традиційною зупинкою для розкішних лайнерів і яхт, тут також є регулярне поромне сполучення і одноденні екскурсії. Кафе та ресторани навколо порту ідеально підходять для людей, що відпочивають перед знайомством з брукованими вулицями старого міста.

Путівник по Санта-Тереза-Галлура

Санта-Тереза ​​є містом на північній частині красивого острова Сардинія в Італії. Порт пасажирських поромів добре обладнаний для пасажирів повним набором послуг.

Знайдіть альтернативу для переправи Боніфачьо - Санта-Тереза-Галлура