Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Більбао до Портсмута з Ferries.com.ua

На Ferries.com.ua Ви можете знайти пороми з з Більбао до Портсмута з провідними поромними операторами.

Ferries.com.ua дозволить Вам знайти і забронювати дешеві квитки на Пороми Більбао - Портсмут без стресу, просто оберіть Ваш поромний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук! Ви знайдете весь доступний розклад поромів, ціни на пором Більбао - Портсмут та інформацію про те, як забронювати Ваш квиток на пором.

Альтернативні маршрути Більбао - Портсмут вказані нижче.

Пороми Більбао - Портсмут

  • Brittany Ferries
    3 поромів щотижня з Більбао до Портсмута (23г 30хв)

Путівник по Більбао

Більбао є муніципалітетом та містом, розташованим на півночі Іспанії, всього в 13 км на південь від Біскайської затоки. Історичний порт є першокласним торговим портом, який приймає тисячі пасажирів і вантажів протягом року, що робить його одним з п'яти найбільших портів в Іспанії. Тут розташований відомий Музей Гуггенхайма, трамвайні системи ідеально підходять для прогулянок по місту і добре пов'язані з європейською мережею автомобільних доріг і платними дорогами в решті частини Іспанії.

Путівник по Портсмут

Портсмут є другим за розміром містом в графстві Хемпшир на південному узбережжі Англії. Портсмут був важливим військово-морським портом протягом століть і є домом для відомих кораблів, наприклад, Tudor Mary Rose і HMS Victory - флагманське судно Лорда Нельсона. Головний порт порому має відмінні сполучення по автомагістралях і залізницях з усіх кінців Великобританії, а також всілякі послуги для пасажирів в будівлі терміналу.

Знайдіть альтернативу для переправи Більбао - Портсмут