Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Бергена до Ставангера з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Бергена до Ставангера з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Берген - Ставангер, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Берген - Ставангер нижче?

Пороми Берген - Ставангер

  • Fjord Line
    7 поромів щотижня з Бергена до Ставангера (5г 30хв)

Путівник по Берген

Берген є місто на західному узбережжі Норвегії і друге за величиною місто в країні. Берген є міжнародним морським портом, який знаходиться в центрі міста, а також популярним місцем круїзного відпочинку, приймаючи більше 300 круїзних суден на рік. Місто було засноване на старих поселеннях вікінгів і має славну історію поряд з культурними пам'ятками.

Путівник по Ставангер

Ставангер знаходиться на північно-західному узбережжі Норвегії в Північному морі і є четвертим за розміром містом Норвегії. Порт завжди був великим центром рибальства і важливою частиною економіки міста. Пасажирський термінал пропонує хороший спектр послуг, сюди легко добратися на поїзді.

Знайдіть альтернативу для переправи Берген - Ставангер