Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Бергена до Хіртсхальса з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Бергена до Хіртсхальса.

Знайти дешеві Пороми Берген - Хіртсхальс з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Бергена до Хіртсхальса, включаючи розклад поромів з Бергена до Хіртсхальса, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Бергена до Хіртсхальса, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Бергена до Хіртсхальса.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Хіртсхальса до Бергена!

Пороми Берген - Хіртсхальс

  • Fjord Line
    7 поромів щотижня з Бергена до Хіртсхальса (18г 0хв)

Путівник по Берген

Берген є місто на західному узбережжі Норвегії і друге за величиною місто в країні. Берген є міжнародним морським портом, який знаходиться в центрі міста, а також популярним місцем круїзного відпочинку, приймаючи більше 300 круїзних суден на рік. Місто було засноване на старих поселеннях вікінгів і має славну історію поряд з культурними пам'ятками.

Путівник по Хіртсхальс

Гіртсгальс - це місто у верхній частині півострова Ютландія в Північній Данії. Місто, в основному, відоме своєю рибальською гаванню і є домом для одного з найбільших акваріумів у Європі. Поромний порт розташований в декількох хвилинах ходьби від головного центру міста, а сам термінал добре обладнаний хорошим набором послуг. Основна автомагістраль E39 приведе Вас прямо до поромного порту, тут також є добре залізничне і автобусне сполучення.

Знайдіть альтернативу для переправи Берген - Хіртсхальс